Peeling węglowy Poznań

Peeling węglowy Black Doll

Zabieg Black Doll to peeling oczyszczający, który wykonuje się przy użyciu lasera. Specjalista nakłada na twarz mieszankę soli fizjologicznej i węgla, a laser wysyła impulsy świetlne. Dzięki temu węgiel i skóra ulegają podgrzaniu. Efektem jest oczyszczenie skóry

i pozbycie się martwego naskórka. Zabieg Black Doll pozwala też usunąć zbyt dużą ilość sebum, a także wspomaga produkcję kolagenu.

zabieg peeling węglowy Poznań

Laserowy peeling węglowy Poznań - Cennik

Peeling węglowy Black Doll - ważne informacje

Peeling węglowy jest bezbolesny

Zabieg Black Doll jest bezinwazyjny i nie powoduje bólu. Mimo to pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry. Może zdarzyć się, że pacjent poczuje delikatne szczypanie. To objaw zupełnie normalny i nie jest oznaką żadnych skutków ubocznych.

Laserowy peeling węglowy Poznań, Winogrady, Sołacz

Peeling węglowy Black Doll to świetny sposób na oczyszczenie skóry. Należy się jednak do niego odpowiednio przygotować. Dzięki temu zabieg przebiegnie pomyślnie, a efekty będą zadowalające.

Laserowy peeling węglowy - przygotowanie do zabiegu

Trzeba pamiętać, żeby ok. miesiąc przed zabiegiem nie opalać skóry. Kiedy do peelingu węglowego został tydzień, należy powstrzymać się od wykonywania wszelkich zabiegów złuszczających. Mogłyby one sprawić, że skóra stałaby się bardziej wrażliwa i podatniejsza na podrażnienia.

Na kilka dni przed zabiegiem powinno się zrezygnować z:

 • alkoholu
 • sterydów
 • substancji
 • fotouczulających
 • leków przeciwzakrzepowych

Peeling Black Doll - krok po kroku

Osoba wykonująca peeling, przed przystąpieniem do zabiegu zmywa pacjentowi makijaż. Na dokładnie oczyszczoną skórę aplikuje koloidalną zawiesinę węglową. Na kolejny etap trzeba poczekać ok. 15 min. Gdy substancja już się wchłonie, można przejść dalej. Skóra zostaje poddana naświetlaniu laserem.

Laser powoduje, że cera się oczyszcza, regeneruje. W ostatnim etapie skóra zostaje schłodzona przy użyciu maseczki.

Całość może trwać nawet kilkadziesiąt minut, jest bezbolesna i relaksująca.

Co daje laserowy peeling węglowy?

Spektrum efektów, jakie daje zabieg Black Doll, jest dość szerokie. Do najważniejszych rezultatów należą:

 • pozbycie się zaskórników
 • wydzielanie mniejszej ilości sebum
 • wyraźne spłycenie zmarszczek
 • zmniejszenie widoczności porów
 • poprawa elastyczności skóry
 • promienny wygląd

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu Black Doll

Peeling węglowy to zabieg uznawany za bezpieczny, istnieją jednak pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Z zabiegu laserowego powinny zrezygnować osoby, które mają nadwrażliwość na światło.

Przeciwwskazaniem są uszkodzenia i choroby skóry, takie jak łuszczyca, bielactwo. Zabiegu nie należy wykonywać podczas przyjmowania leków antydepresyjnych, w ciąży i w czasie karmienia piersią. Nowotwory, epilepsja, nadciśnienie, cukrzyca, posiadanie rozrusznika serca, implantów w uszach lub aparatów słuchowych także są przeciwwskazaniem.

Oceń naszą stronę 🙂

Kliknij, żeby ocenić tę podstronę
[Wszystkich ocen: 2 Średnia ocena: 5]