Usuwanie makijażu permanentnego Poznań

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego

Podczas wykonywania makijażu permanentnego profesjonalista wstrzykuje pod skórę specjalny pigment. Technika ta przypomina nieco tatuowanie. Z tego powodu usuwanie makijażu permanentnego przypomina pozbywanie się niechcianego tatuażu. Chcesz usunąć makijaż permanentny w Sołaczu lub Winogradach? Przejrzyj naszą stronę i dowiedz się, jak to wygląda, jakie są przeciwwskazania itp.

usuwanie makijażu permanentnego Poznań

Usuwanie makijażu permanentnego brwi - Cennik

Istotne informacje o zabiegu

 • Usuwanie makijażu permanentnego przypomina pozbywanie się tatuażu, nie wymaga jednak aż tylu wizyt w gabinecie. Zastanawiasz się dlaczego? Ponieważ do wykonywania makijażu nie trzeba wstrzykiwać pigmentu zbyt głęboko. Dzięki temu łatwiej go zlikwidować.
 • Przez kilka dni lub tygodni po zabiegu Twoje brwi mogą wyglądać na siwe, lub wręcz białe. Dzieje się tak dlatego, że wiązka lasera wchodzi w reakcję z melaniną. Jest to proces całkowicie odwracalny.
 • Zamierzasz usunąć makijaż permanentny ust? Weź pod uwagę to, że pigment często ulega zaczernieniu. Z tego powodu niewiele osób decyduje się na ten krok.

Usuwanie makijażu permanentnego Poznań, Sołacz, Winogrady

Usuwanie makijażu permanentnego to zabieg całkowicie bezinwazyjny, a co za tym idzie bezbolesny. Wszystko odbywa się przy użyciu lasera.

 • Na czym polega usuwanie makijażu permanentnego?

  Zabieg nie jest skomplikowany. Polega na wykorzystaniu ultrakrótkich impulsów światła lasera. Energia, wnikając w głąb skóry, niszczy cząsteczki pigmentu, którego klient chce się pozbyć. Organizm stopniowo usuwa owe cząsteczki, dzięki czemu ostatecznie pigment znika. Pojawia się rozjaśnienie okolicy, w której był wykonywany zabieg. Następnie zaobserwować można zaczerwienienie, czasem też obrzęk. Spokojnie, za kilka dni nie będzie po nim śladu.

 • Usuwanie makijażu permanentnego - ile wizyt potrzeba?

  Jeżeli chcesz trwale usunąć makijaż permanentny, potrzebne będzie kilka wizyt. Powinny odbywać się one co kilka tygodni, aż do uzyskania pożądanego efektu.

 • Przeciwwskazania do zabiegu

  Usuwanie makijażu permanentnego to zabieg bezpieczny. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania, m.in.: ciąża, laktacja, nowotwory, cukrzyca, hemofilia, zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby narządu wzroku, antybiotykoterapia, problemy z odpornością, terapia sterydami, aktywne infekcje, grzybica. Przed zabiegiem należy powstrzymać się od przyjmowania preparatów z witaminą C

 • Jak dbać o skórę po zabiegu?

  Po usuwaniu makijażu permanentnego warto korzystać z preparatów, które wspomagają gojenie. Nie należy moczyć skóry przez dłuższy czas, można jednak robić chłodne okłady. Trzeba pamiętać koniecznie o kremach z filtrem i unikaniu ekspozycji na promienie słoneczne okolicy, która była poddana zabiegowi. Czego jeszcze unikać? Dużego wysiłku fizycznego, czyli np. zajęć sportowych przez ok. 14 dni po zabiegu. Nie powinno się umawiać na masaże przez jakiś czas.

Usuwanie makijażu permanentnego - FAQ

Jeśli chodzi o Poznań, Winogrady, Sołacz to makijaż permanentny usuniesz w Darnok Studio.

Usuwanie makijażu permanentnego w Sołaczu i Winogracach w Darnok Studio wykonuje wykwalifikowany personel. Za wyborem tego miejsca przemawia też stosunek jakości usług do ich cen.

Oceń naszą stronę 🙂

Kliknij, żeby ocenić tę podstronę
[Wszystkich ocen: 14 Średnia ocena: 5]