HIFU 3D Poznań

HIFU 3D

Zabieg HIFU 3D to innowacyjna metoda stymulująca produkcję kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za utrzymanie skóry na odpowiednim poziomie nawilżenia i uelastycznienia. Dzięki temu zabiegowi możesz zyskać wyraźnie młodszy i pełen blasku wygląd skóry. Niewątpliwą zaletą jest to, że daje niezwykle szybkie efekty bezpośrednio po zastosowaniu terapii, dlatego nazywany jest zabiegiem bankietowym. Zabieg HIFU 3D cechuje się bezinwazyjnością.

Zabieg HIFU 3D Poznań

Zabieg odmładzający HIFU 3D Poznań – Cennik

HIFU 3D – Przebieg zabiegu

Zanim specjalista rozpocznie lifting przeprowadza konsultację z pacjentem w celu ustalenia odpowiedniej mocy urządzenia. Następnie dokładnie oczyszcza skórę. Później wykonuje mapowanie tych miejsc, na których ma zostać przeprowadzony zabieg. Kolejnym krokiem jest nałożenie specjalnego żelu, wspomagającego przewodzenie fal ultradźwiękowych, wywołujących ruch cząsteczkowy, który podnosi temperaturę. Podczas zabiegu dochodzi do minimalnych oparzeń, które tworzą mikrouszkodzenia, mające na celu pobudzenie procesu regenracji tkanek. Należy przygotować się na to, że poczujesz lekkie mrowienie, ciepło lub ewentualnie delikatne szczypanie.

Odmładzający zabieg HIFU 3D Poznań, Sołacz, Winogrady

Rewolucja w odmładzaniu bez skalpela

Nasi klienci doceniają nas za to, że już przy pomocy jednego zabiegu HIFU 3D jesteśmy w stanie widocznie poprawić wygląd skóry. Już trzeba korzystać z inwazyjnych procedór chirurgicznych, aby pozbyć się widocznych oznak starzenia się skóry. Zabieg HIFU 3D w Poznaniu kierujemy dla osób w różnym przedziale wiekowym i o różnych typach skóry.

Reakcja skóry w trakcie i po zabiegu

W trakcie zabiegu:

Odczuwanie ciepła i dyskomfortu

Zastanawiasz się, jak zareaguje Twoja skóra w trakcie zabiegu HIFU 3D? Pacjenci wskazują na trzy najczęściej występujące symptomy – uczucie ciepła na skórze oraz lekkie pieczenie w miejscu, gdzie aktualnie jest wykonywany zabieg. To całkowicie natualne, gdyż terapia wiąże się z podgrzewaniem tkanek, co ma skutkować zwiększeniem produkcji kolagenu.

możliwe zaczerwienienie

Jeszcze jedną reakcją skóry podczas zabiegu może być pojawienie się łagodnego zaczerwienia w miejscu leczenia. Jest to związane z rozszerzaniem naczyń krwionośnych spowodowanym działaniem ultradźwięków.

Po zabiegu:

zaczerwienienie i obrzęk

Zaraz po zabiegu może wystąpić obrzęk oraz miejscowe zaczerwienienie skóry. Reakcja ustępuje w ciągu kilku godzin lub dni.

dyskomfort i uczucie napięcia

Po zabiegu pacjenci odczuwają niekiedy także niewielki dyskomfort lub uczucie napiętej skóry. Taki efekt może utrzymywać się przez kilka dni. Gdy energia HIFU 3D została zostosowana w głębszych warstwach skóry może dojść do pojawienia niewielkich obrzęków, zasinień czy delikatnych siniaków. Jednak tego typu objawy zazwyczaj bardzo szybko ustępują.

Chcielibyśmy podkreślić, że HIFU 3D wykonywany przez nas w Poznaniu nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dlatego też zaraz po zakończeniu zabiegu możesz wrócić do swoich codziennych obowiązków. Zastosowana metoda w żaden sposób nie wpływa na stan zdrowia oraz na samopoczucie.

HIFU 3D - Przeciwwskazania

Należy wiedzieć, że zabieg HIFU 3D nie jest przeznaczony dla niektórych osób. Szczególnie powinny zrezygnować z niego kobiety w ciąży, w trakcie karmienia piersią oraz w trakcie menstruacji. Także niektóre choroby są przeciwskazaniem do wykonywania zabiegu HIFU 3D takie jak – złośliwe nowotwory, przebyty udar mózgu,  choroby serca, w tym posiadanie rozrusznika serca, łuszczyca oraz alergie. Należy zrezygnować czasowo z zabiegu w przypadku zmian trądzikowych, świeżej opalenizny, stanów gorączkowych oraz tuż po zabiegach złuszczających. Do innych przeciwskazań należą także – skłonność do powstania keloidów, dermatozy, depozyty kwasu hialuronowego na powierzchni zabiegowej oraz metalowe implanty i żel krzemionkowy w miejscu zabiegowym.

Oceń naszą stronę 🙂

Kliknij, żeby ocenić tę podstronę
[Wszystkich ocen: 2 Średnia ocena: 5]